Köziglap.hu  
Toggle Content .:: Kezdőlap :: Közösségi fórumok :: Regisztráció ::.
Toggle Content User Info

Üdvözlet Anonymous

(Regisztráció)

Csatlakozás:
Legutóbbi: adrkk88
Új, ma: 0
Új, tegnap: 0
Összes: 4574

Látogató online:
Tag: 0
Látogató: 18
Összes: 18
Ki hol van?:
 Látogató:
01: Hírek
02: Saját beállítások
03: Hírek
04: Fórum
05: Fórum
06: Fórum
07: Fórum
08: Fórum
09: Hírek
10: Hírek
11: Saját beállítások
12: Fórum
13: Hírek
14: Saját beállítások
15: Fórum
16: Hírek
17: Fórum
18: Kezdőlap

Bejelentkezett admin:

Nincs jelenleg adminisztrátor!

Toggle Content Modulok

Fórum › Bemutatkozás › Vizsgák, szakvizsgák › Szakvizsga anyagok és követelmények
Szakvizsga anyagok és követelmények
Vélemények, kérések, ötletek
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 97, 98, 99  Következő
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékVizsgák, szakvizsgák
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2010. Máj. 07. 21:29    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Mónika!
Talán észreveszik, talán nem, a segítségek kérők fórumában jobban felfigyelhetnek, s van a lap oldalán egy partner oldal, aktaforum.hu, ez a szakmájuk, hátha akad nemrég végzett, nézz szét..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
petrus2
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2010. Máj. 15. 10:54    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Mindenki!

A segítségeteket szeretném kérni. Aki 2010- ben szakvizsgázott, fel tudna esetleg ide tölteni írásbeli és szóbeli pusit (vagy kidolgozott tételeket) a kötelező tananyagból?
Továbbá ha vk választott tárgyként a pénzügyi és költségvetési igazgatást választotta le tudná írni a véleményét erről a tárgyról, és esetleg tudna feltenni pusit (mind írásbeli, mind szóbelit) vagy kidolgozott tételeket?

Segítségeteket előre is nagyon köszönöm!

Pet

Pet! Korábbi anyagokat találsz, ha küld valaki infokukackoziglapponthu címre jöhetnek. mgiz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
petrus2
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2010. Máj. 17. 17:42    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves mgiz!
Köszönöm szépen a választ! Nézegettem a korábbi anyagokat, de lehet, hogy valami elkerülte a figyelmemet, mert a kötelezően választottakból (pénzügyi és költségvetési igazgatás) azt hiszem, hogy 2006-ban feltett anyagot találtam eddig, de még böngészek, de azért ha vk tud frissebbet, mind az általánosból, mind a kötelezően választottból, illetve rendelkezik tapasztalatokkal (érdemes-e választani a pénzügyi és költségvetési igazgatást), akkor azt is nagyon megköszönném. Petra

Pet és Mások! Itt is érdemes visszalapozni, előbb ide töltöttem anyagokat, később nyitottam meg külön a letölthető anyagok témát, hogy könnyebb legyen eligazodni. Talán segít az eligazodásban míg valakik nem küldenek frissebbeket. mgiz
Vissza az elejére
nasa
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2010. Jún. 05. 20:45    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Fórumozók!

Túl vagyok a szakvizsgám választott tárgyán, a Pénzügyi és költségvetési igazgatáson is.

A 2010. június 4-ei kérdések a következők voltak a kszk.gov.hu honlapon megadott kérdésszámok szerint:
2. kérdés: MÁK feladatai
8. kérdés: Pénzügyi költségvetési igazgatásunk európai összefüggései
10. kérdés: Pénzügyi rendszer alaprendeltetése
11. kérdés: Pénz funkciói
23. kérdés:EU regionális politikája
33. kérdés: OBA, BEVA
43. kérdés: Állami vagyon rendeltetés
45. kérdés: Vagyongazdálkodás általános szabályai
46. kérdés: Mi minősül állami vagyonnak
+ volt még két karikázós: az egyik csak a PSZÁF-re vonatkozott, a másik teljesen vegyes volt az anyag tminden részéből. Mindkettőnél az igaz állításokat kellett bekarikázni.

A vizsgabizottság nagyon rendes, emberséges volt. Nevető

Köszönöm a fórum segítségét, az itt lévő anyagokat, tájékoztatókat.

Üdvözlettel:

Nasa! Gratulálunk és köszönjük a beírást! mgiz
Vissza az elejére
petrus2
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2010. Jún. 07. 17:03    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Nasa!

Gratulálok, és köszönöm a tájékoztatást. Én is ezt a választott tárgyat szemeltem ki első nekifutásra. Esetleg nem tudnál anyagokat feltölteni a választott tárgyból, és esetlegesen a kötelező tárgyból is?

Köszönettel

Pet
Vissza az elejére
Misszi
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2010. Jún. 07. 17:24    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Légyszi segítsetek! Csütörtökön alapvizsgázok!!! Nagyon kellenének a kidolgozott tételek, vagy akár puska is mindegy, de S.O.S!!!Könyörgöm segítsetek! Kérlek tegyetek fel nekem! köszi és előre is 1000hála érte!!

Az alapvizsga és alapvizsga letölthető anyagoknál keresd!! Nagyon sokan sikerrel használták már. mgiz
Vissza az elejére
Juharfa
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2010. Jún. 15. 13:53    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

A következo ügyben szeretnék tanácsot kérni: vezetoi megbízás esetén 1 éven belül kötelezo szakvizsgát tenni. Mi történik akkor, ha a megbízást kapó köztisztviselo azért nem tud elmenni vizsgázni, mert az egy év leforgása közben váratlanul teherbe esik, szül és emiatt táppénzre illetve GYES-re megy? Van-e ennek halasztó hatálya?

Köszönöm!
Vissza az elejére
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2010. Jún. 15. 22:59    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Juharfa!

Orvosi igazolással kimentheted magad ott, ahol vizsgáznál és a munkáltatódnál.(Táppénzes állomány, szülési szabadság.) Előre kérj egy megfelelő átütemezést. Beszéld meg a munkahelyen, hogyan gondolod, én a helyedben valamikor a GYES alatt letenném, könnyebb lesz, mint a majdani két műszak mellett tanulni.

Új anyag Nasa-tól! Holnap felteszem!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
kerdez
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2010. Jún. 17. 05:24    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Milyen változások várhatók hamarosan a szakvizsga rendszerében? Megmarad a vizsga? Átalakul? Mi várható?
(Ha kérhetem mielőbb válaszoljatok)
Vissza az elejére
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2010. Jún. 23. 22:40    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Lesznek változások, elnézést, nem volt időm ide is eljutni, még a közlönyöket sem letöltögetni.
Egy kis hír, a közlönyt meg kell nézni, nekem még nem volt időm átolvasni, egyszer utolérem magam Nevető
2010. május 25-én a 85. számú Magyar Közlönyben megjelent a központi államigazgatási szervekről, valamint a Kormány tagjai és az államtitkárok jogállásáról szóló 2010. évi XLIII. törvény, amely a közigazgatási versenyvizsga letételével kapcsolatban változásokat vezetett be (a versenyvizsgáról a 78. § (4) bekezdés rendelkezik). A törvény teljes szövege megtekinthető itt: http://www.kozlonyok.hu/nkonline/MKPDF/hiteles/MK10085.pdf

A törvény hatálybalépését követően a köztisztviselői kinevezésnek nem feltétele az eredményes közigazgatási versenyvizsga megléte.
(eark.hu a forrás)
Vissza az elejére
kerdez
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2010. Jún. 27. 12:36    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szakvizsgával kapcsolatban milyen változás várható?
Vissza az elejére
egyerdeklodo
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2010. Júl. 11. 07:25    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

kerdez kérdése engem is foglalkoztat!
Milyen változások vannak a kormánytisztviselői törvényben a közigazgatási szakvizsgára vonatkozóan (nem vezetői munkakör esetében)? Sok a pletyka, jó lenne már egyértelműen látni/tudni a változásokat. Köszi!
Vissza az elejére
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2010. Júl. 11. 23:57    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ott fentebb egy link, a jövőt, ha tudja valaki leírhatja.., a szakvizsgára vonatkozó módosítások is ott vannak a közlönyben, csupán el kell olvasni. Én hatalmas változást nem láttam-eddig.
Vissza az elejére
blanka
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2010. Aug. 23. 17:22    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ma láttam a www.kszk.gov.hu-n,hogy megváltoztatták a közigazgatási szakvizsga TK-t,s gondoltam,megírom mindenkinek,aki vizsga előtt áll,hogy figyelje.Gondolom,hogy ez senkinek sem újdonság,mivel az alapvizsga előtt is sokszor változtatták a TK-t.Ki tudja, hányszor fog még a köv. vizsgáig változni?!Ki tudja,lehet a vizsga előtt 1 nappal?!Szomorú
Mindenkinek-aki rajtam kívül tanul-jó tanulást!
Blanka
Vissza az elejére
blanka
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2010. Aug. 23. 19:26    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Tudja esetleg vk azt,hogy azoknak,akik szept.17-től mennek vizsgázni kötelezőből,a most megváltozott írásbeli kérdések alapján lesz a vizsga,vagy még a régi kérdéssor alapján?Nem néztem utána a kszk.gov.hu-n,mert teljesen felháborodtam azon,hogy 1 hónap sincs a vizsgáig,s az írásbeli kérdéseken változtatnak!Ha vk már tájékozottabb a témában,ossza meg az információit. Köszönettel.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékVizsgák, szakvizsgák Időzóna: GMT + 1 óra
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 97, 98, 99  Következő
22 / 99 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban
Nem csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Nem tölthetsz le fájlokat ebben a fórumban

websas.hu

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy
PR Csoport: Hírek | Kameravilág - biztonság | Shaggy szőnyegek | varrogep88.hu | Honlap elemző teszt | Szobalevegő | Vajaiajtó | Webdesign nyíregyháza