Köziglap.hu  
Toggle Content .:: Kezdőlap :: Közösségi fórumok :: Regisztráció ::.
Toggle Content User Info

Üdvözlet Anonymous

(Regisztráció)

Csatlakozás:
Legutóbbi: Sandorildi
Új, ma: 1
Új, tegnap: 0
Összes: 4472

Látogató online:
Tag: 0
Látogató: 3
Összes: 3
Ki hol van?:
 Látogató:
01: Fórum
02: Fórum
03: Saját beállítások

Bejelentkezett admin:

Nincs jelenleg adminisztrátor!

Toggle Content Modulok

Toggle Content Keresés

Toggle Content Élj! Ne túlélj!
Keress információért!
http://www.href.hu/x/gjgo

Toggle Content HIRTV

Toggle Content

Toggle Content ABACUS

Toggle Content http://www.linkpark.hu

Toggle Content Webnyertes

Toggle Content jogiforumhírek

Fórum › Bemutatkozás › Integrált Önkormányzati Program Csomag › észrevételek
észrevételek
Ez a box pedig az IOP és a WINX felhasználók eszmecsere doboza. Pontosabban a Közszolgálati Szoftverház (nem reklám, de így mindenkinek érthetőbb) termékeivel kapcsolatos kérdések-válaszok helyszíne. Nyitotta: zorgo
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékIntegrált Önkormányzati Program Csomag
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Dóra
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2007. Ápr. 23. 18:21    Hozzászólás témája: Re: észrevételek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hé lányok. Senki nem dolgozik a Winixel ?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gyöngyi
Fórumfüggő
Fórumfüggő

HozzászólásElküldve: 2007. Ápr. 23. 19:40    Hozzászólás témája: Re: észrevételek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Dóra! Az előző beírásokból látom, hogy Gépágyú dolgozik a Winixel és elég szomorú tapasztalatai vannak. Lehet, hogy priviben kellene pl. vele felvenned a kapcsolatot, hogy tapasztalatokat cseréljetek. Én a magam részéről a WinIopot használom még, félek a Winixtől, de valószínű, hogy nem sokáig lehet tovább halogatni, át kell térni a másik programra. Elég sok rossz híreket hallottam az Általad használt programról, és őszintén bevallva nem sok időm van mostanában "ismerkedni" az új programmal. Én szeretem a WinIopot, bár meg szokott néha "szívatni", de ezt már megszoktam, tudom kezelni, és mint mindenki, nehezen adja fel a biztosat egy bizonytalanért.

gépágyú
Fórumfüggő
Fórumfüggő

HozzászólásElküldve: 2007. Ápr. 26. 06:14    Hozzászólás témája: Re: észrevételek Hozzászólás, az előzmény idézésével

gyöngyi wrote:
Szia Dóra! Az előző beírásokból látom, hogy Gépágyú dolgozik a Winixel és elég szomorú tapasztalatai vannak.
Csak dolgozott!!! Nagyon boldog
Tavaly év végén váltottunk át az Abacus-ra, és nem bántuk meg.
Bár kicsit húzós a licenszdíj, viszont ha jól megnézem, a hivatalban négy gépen van rajta, frissítésekkel ...stb. talán meg olcsóbb.
Nekem a WinIksz rejtelmes működése okozott zavart mindig, valamint külön, pénzért adtak volna dokumentációs lemezt, illetve hogy mindig tologatják a WinIOP támogatásának befejezését (2005-ben egy hardverhiba után azért váltottunk, mert 2005 végéig ígérték támogatni a WinIOP-ot, erre még talán most is lehet használni!)
Egyébként van fórum a www.kozszolgalati.hu oldalon.
Vissza az elejére
Ildikó
Jómunkásember
Jómunkásember

HozzászólásElküldve: 2009. Jan. 09. 13:13    Hozzászólás témája: Re: észrevételek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Jelenleg WINIOP-ot használunk, most kaptunk ajánlatot Abacusra. Valóban jobb az ABACUS? Átkonvertálható-e a WINIOP adatbázia az Abacusba?
Vissza az elejére
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2009. Jan. 09. 13:41    Hozzászólás témája: Re: észrevételek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ehhez annyit, valaha minden szolgáltatónak megajánlottam a lehetőséget, nem életk vele.
Ne is reklámozzátok, aki a saját ügyfélkörére nem áldozott annyi időt, hogy itt van, meghatározott időnként vagy állandóan, mint az ABACUS, hát nem fogom reklámozni.
A többire gépágyú majd válaszol.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger Fényképalbum
zorgo
Jómunkásember
Jómunkásember

HozzászólásElküldve: 2009. Jan. 09. 13:57    Hozzászólás témája: Re: észrevételek Hozzászólás, az előzmény idézésével

a topicot én nyitottam, de annyi bajom van a programmal, hogynincs időm itt reagálni...
Zavart

Abacusosok megmondják, hogy lehet e adatbázist konvertálni, ha tudsz velük értekezni, engem is érdekelne a válasz!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Fényképalbum
Mészárosné
Jómunkásember
Jómunkásember

HozzászólásElküldve: 2009. Jan. 09. 22:38    Hozzászólás témája: Re: észrevételek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok ! Őszinte leszek több mint két éve vagyok a lapon tag, de még most fedeztem fel ezt a részét. Igazán nem tudom miről beszélgettek a WINIKSZ-el kapcsolatban, amióta szoc segély létezik én annak a cégnek a programjával dolgozom. Már nem emlékszem a 90-es évek vége felé mi volt a program neve, de aztán jött a Winiop, majd mikor elkészítették a WINIKSZ-et rögtön áttértem rá. Az iktatóproramjukat is azóta használjuk. Apróbb problémák persze itt is adódtak, de telefonon mindig megoldottuk, a munkatársaik mindíg készséggel segitenek, én meg vagyok elégedve a WINIKSZ-el.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gépágyú
Fórumfüggő
Fórumfüggő

HozzászólásElküldve: 2009. Jan. 13. 16:26    Hozzászólás témája: Re: észrevételek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ildikó wrote:
Jelenleg WINIOP-ot használunk, most kaptunk ajánlatot Abacusra. Valóban jobb az ABACUS? Átkonvertálható-e a WINIOP adatbázia az Abacusba?
Az Abacus fórumban válaszoltam. Amúgy a konvertálástól húzódoztak az Abacustól.
Vissza az elejére
Hajni
Fórumfüggő
Fórumfüggő

HozzászólásElküldve: 2009. Jan. 14. 19:51    Hozzászólás témája: Re: észrevételek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!Azt a feladatot kaptam, hogy érdeklődjek közszolgálati szoftver után, milyent lenne érdemes beszereznünk. Tudna nekem valaki rövid, vázlatos formában segíteni, hogy milyenek vannak, előnye, hátránya stb. Mert elsősorban a Ti véleményetek érdekelne, mint felhasználóké! Egy kistelepülésre kellene, szociális ügyek intézésére. Köszönöm az információkat!
Vissza az elejére
zeuszka
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2009. Feb. 05. 21:38    Hozzászólás témája: Re: észrevételek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én KIMÉRA programot használom a segélyesek nyilvántartásához és az utaláshoz. Sajnos a számítástechnikához elég analfabéta vagyok a rendszergazdától segítséget nemigen kapok, sokat szenvedek vele. A határozatok hozatala hagyományos módon történik, bepötyögöm a gépbe. Használ valaki ilyan programot, tudna segíteni nekem? Előre is köszi!
Vissza az elejére
letti
Jómunkásember
Jómunkásember

HozzászólásElküldve: 2009. Feb. 06. 10:27    Hozzászólás témája: Re: észrevételek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Winiop gyermekvédelmi moduljával kapcsolatban tudna nekem valaki segíteni?
Sajnos itt senki nem tud segíteni, ezért magamnak kellene rájönnöm a használatára, de elakadok.
Ha valaki használja, kérem segítsen nekem.

Köszönöm szépen!

Letti
Vissza az elejére
Katalin
Fórumfüggő
Fórumfüggő

HozzászólásElküldve: 2009. Feb. 06. 16:19    Hozzászólás témája: Re: észrevételek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Letti! Mi a problémád a a WINIOP-pal kapcsolatban??
Vissza az elejére
KSZH
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2009. Márc. 25. 15:18    Hozzászólás témája: TÁJÉKOZTATÁS Hozzászólás, az előzmény idézésével

TISZTELT WINIOP VAGY WINIKSZ PROGRAMOT HASZNÁLÓ üGYFELEINK !

A kozszolgalati.hu weboldalon található fórum rovatban 2005. március hónaptól kezdve folyamatosan várjuk a programjainkkal kapcsolatos észrevételeket. A jelzett problémákkal kapcsolatban a megadott email cím és név alapján rövid időn belül felvesszük ügyfeleinkkel a kapcsolatot.
Ügyfélszolgálatunk minden nap 8-16 óráig elérhető az 52/530-175 és 52/530-174 telefonszámon.
Elektronikus leveleiket a szoftverhaz @ kozszolgalati.hu címre küldhetik el.
Úgy gondoljuk, hogy a fenti lehetőségek elegendőek a kapcsolattartásra és ezt igazolja a vevői megelégedettség vizsgálatunk eredménye is.

Tisztelettel:
Közszolgálati Szoftverház Kft.
Vissza az elejére
someri
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2011. Jan. 12. 15:50    Hozzászólás témája: Re: észrevételek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Olvasom a hozzászólásokat és megdöbbentem, hogy már legalább 3 éve működik a program és még mindig nem működik jól! Mi most tértünk át a Winiksz programra, elötte a Winiopot használtuk. Sajnos sokkal bonyolultabb, nem könnyítette meg a munkánkat, hanem sokkal több időt töltünk el és nem igazán értjük, hogy, ami működött sokkal egyszerűbben azt miért kell túl bonyolítani. 6 ember dolgozik a programmal nálunk, tehát nem egy ember véleménye ez!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékIntegrált Önkormányzati Program Csomag Időzóna: GMT + 1 óra
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban
Nem csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Nem tölthetsz le fájlokat ebben a fórumban

websas.hu

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy
PR Csoport: Hírek | Kameravilág - biztonság | Shaggy szőnyegek | varrogep88.hu | Honlap elemző teszt | Szobalevegő | Vajaiajtó | Webdesign nyíregyháza