Köziglap.hu  
Toggle Content .:: Kezdőlap :: Közösségi fórumok :: Regisztráció ::.
Toggle Content User Info

Üdvözlet Anonymous

(Regisztráció)

Csatlakozás:
Legutóbbi: KMKrisztina
Új, ma: 0
Új, tegnap: 1
Összes: 4490

Látogató online:
Tag: 0
Látogató: 24
Összes: 24
Ki hol van?:
 Látogató:
01: Fórum
02: Saját beállítások
03: Fórum
04: Fórum
05: Fórum
06: Hírek
07: Hírek archívuma
08: Hírek archívuma
09: Hírek archívuma
10: Hírek archívuma
11: Hírek archívuma
12: Hírek archívuma
13: Hírek archívuma
14: Hírek archívuma
15: Hírek archívuma
16: Hírek archívuma
17: Hírek archívuma
18: Hírek
19: Hírek archívuma
20: Hírek archívuma
21: Fórum
22: Hírek archívuma
23: Hírek archívuma
24: Hírek archívuma

Bejelentkezett admin:

Nincs jelenleg adminisztrátor!

Toggle Content Modulok

Fórum › Bemutatkozás › Bursa Hungarica és más ösztöndíjak, támogatások › Bursa Hungarica
Bursa Hungarica
Itt a tanulóknak szóló ösztöndíj lehetőségéekről írjatok, Bursa és , amit ismertek még.
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  Következő
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékBursa Hungarica és más ösztöndíjak, támogatások
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tneeva
Kolléga
Kolléga

HozzászólásElküldve: 2012. Nov. 27. 22:06    Hozzászólás témája: Re: Bursa Hungarica Hozzászólás, az előzmény idézésével

Badicseva köszi!
Ma megnéztem ismét a honlapon a felhasználói kézikönyvet és mily "meglepő" újabb verzió van fenn 2.0, 2012/11/27! Első összevetésre a korábban kiadotthoz képest az érvényesség ellenőrzést egészítették ki, pirossal kiemelték az új információt.
Üdv. tneeva
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
k.mariann
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2012. Nov. 28. 08:31    Hozzászólás témája: Re: Bursa Hungarica Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nálam nem jelenik meg a "feldolgozás tovább" funkció és a bírálandó pályázatok menüsor sem. Valaki tudott már továbblépni a bírálati folyamatra? Bár van még idő....
Vissza az elejére
tneeva
Kolléga
Kolléga

HozzászólásElküldve: 2012. Nov. 28. 11:43    Hozzászólás témája: Re: Bursa Hungarica Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ti hogy értelmezitek a pályázati adatlapnak azt a kérdését, hogy a pályázóval egy háztartásban élő eltartottak száma, itt a pályázót is bele kell számolni?
Üdv. tneeva
Vissza az elejére
Deleted_User_5343
Elhivatott kolléga :-)

HozzászólásElküldve: 2012. Nov. 28. 12:01    Hozzászólás témája: Re: Bursa Hungarica Hozzászólás, az előzmény idézésével

tneeva wrote:
Sziasztok!

Ti hogy értelmezitek a pályázati adatlapnak azt a kérdését, hogy a pályázóval egy háztartásban élő eltartottak száma, itt a pályázót is bele kell számolni?
Üdv. tneeva

Szia!

Én mindig beleszámolom a pályázót is, hisz' ő is eltartott.
Vissza az elejére
tneeva
Kolléga
Kolléga

HozzászólásElküldve: 2012. Nov. 28. 12:39    Hozzászólás témája: Re: Bursa Hungarica Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszi Klaudia4!
Én is beleszámoltam eddig a korábbi években, de most az egyik pályázóm, akinek elsőként ellenőrzöm az anyagát 0 főt írt be az eltartottak számához, tehát Ő rajta kívül értelmezte az eltartottak számát, ezért ütött szeget a fejembe ez a kérdés. Tavaly így szólt ez a kérdés: A pályázó családjában az eltartottak száma. Ez egy kicsit egyértelműbb volt.
Üdv.
Vissza az elejére
Deleted_User_5343

HozzászólásElküldve: 2012. Nov. 28. 20:44    Hozzászólás témája: Re: Bursa Hungarica Hozzászólás, az előzmény idézésével

tneeva wrote:
Köszi Klaudia4!
Én is beleszámoltam eddig a korábbi években, de most az egyik pályázóm, akinek elsőként ellenőrzöm az anyagát 0 főt írt be az eltartottak számához, tehát Ő rajta kívül értelmezte az eltartottak számát, ezért ütött szeget a fejembe ez a kérdés. Tavaly így szólt ez a kérdés: A pályázó családjában az eltartottak száma. Ez egy kicsit egyértelműbb volt.
Üdv.

Nekem is volt egy pályázóm, aki úgy értelmezte, hogy rajta kívül, de én szépen megbeszéltem vele. Egyébként valóban: lehet másként is értelmezni.
Vissza az elejére
Lőrinczné

HozzászólásElküldve: 2012. Nov. 30. 08:02    Hozzászólás témája: Re: Bursa Hungarica Hozzászólás, az előzmény idézésével

Főleg azért lehet félreérteni, mert amikor gépen töltjük, ott ez a szöveg áll:
"A pályázó családjában az eltartottak száma" --> én ezt simán úgy értettem, hogy a pályázó családjában a pályázóval együtt az eltartottak száma
Viszont amikor kinyomtatjuk akkor ez jelenik meg:
"A pályázóval egy háztartásban élő eltartottak száma" --> itt viszont már félre lehet érteni, hogy vele még (rajta kívül) hányan élnek egy háztartásban... Én mindig akkor lepődtem meg mikor átolvastam a papír alapú pályázatokat, hogy miért nem vettem észre, mikor elektronikusan ellenőriztem az adatokat... ekkor tűnt fel, hogy azért, mert nem is ugyan az a kérdés. Hát mindenesetre viccesek ezek a szerkesztők... Nagyon boldog
Vissza az elejére
Lőrinczné

HozzászólásElküldve: 2012. Nov. 30. 08:46    Hozzászólás témája: Re: Bursa Hungarica Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ja egyébként azt akartam tőletek kérdezni hogy nálatok már elérhető a "feldolgozás tovább" gomb és megjelent már a "bírálandó pályázatok" menü? (Izgulok nem-e én rontottam el valamit Nagyon boldog )
Vissza az elejére
tukibaba
Kolléga
Kolléga

HozzászólásElküldve: 2012. Nov. 30. 09:59    Hozzászólás témája: Re: Bursa Hungarica Hozzászólás, az előzmény idézésével

Még nálam sem elérhető a bírálandó pályázatok, nem rontottál el semmit szerintem.
Üdv Tukibaba
Vissza az elejére
badicseva
Fórumfüggő
Fórumfüggő

HozzászólásElküldve: 2012. Nov. 30. 13:30    Hozzászólás témája: Re: Bursa Hungarica Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nem érhető el a gomb, viszont amennyiben küldtök egy e-mail-t és kéritek, hogy az érvényes pályázatok szedjék ki excel táblába azt hamar visszaküldik. Mi így csináltuk, hogy bírálni tudjon a Bizottság.

nagyne
Kolléga
Kolléga

HozzászólásElküldve: 2012. Dec. 04. 15:23    Hozzászólás témája: Re: Bursa Hungarica Hozzászólás, az előzmény idézésével

Lőrinczné! Válaszoltál a 20. oldalon a kérdésemre (nem nappalis tanuló félig kitöltött pályázatával kapcsolatban). Mindent úgy csináltam, ahogy írtad.
Azóta is még az az egy pályázatom mindig érkeztetésre vár. Tud-e valaki felvilágosítani, hogy mit kell tennem? Köszönöm Nagyné Julika
Vissza az elejére
tukibaba
Kolléga
Kolléga

HozzászólásElküldve: 2012. Dec. 04. 15:53    Hozzászólás témája: Re: Bursa Hungarica Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én ma telefonon azt a választ kaptam, hogy lesz majd még egy újabb gomb, amivel az érkeztetésre várók azonnal érvényteleníthetőek lesznek. Nekem is van kettő ilyenem. Úgyhogy türelemmel várunk.
Tukibaba
Vissza az elejére
hóvirág

HozzászólásElküldve: 2012. Dec. 05. 09:10    Hozzászólás témája: Re: Bursa Hungarica Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nekem is van egy ilyen pályázatom. Telefonon tegnap én is ugyanazt a tájékoztatást kaptam, hogy lesz egy érvénytelenítő gomb várhatóan 2-3 napon belül.
Györgyi
Vissza az elejére
hóvirág

HozzászólásElküldve: 2012. Dec. 06. 07:54    Hozzászólás témája: Re: Bursa Hungarica Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nálatok működik a rendszer? Engem tegnap délután óta nem enged belépni, azt írja ki, hogy hibás login/jelszó páros, pedig jól írom be a jelszót és a felhasználónevet is.
Györgyi
Vissza az elejére
tyttyna
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2012. Dec. 06. 09:22    Hozzászólás témája: Re: Bursa Hungarica Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én most hívtam őket, s közölték, hogy szerdán letiltották, az Ő általuk küldött jelszókat. azt kell használni, amit mindenki megadott a csatlakozási szerződés kitöltésekor.
Kirzsti
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékBursa Hungarica és más ösztöndíjak, támogatások Időzóna: GMT + 1 óra
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  Következő
21 / 24 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban
Nem csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Nem tölthetsz le fájlokat ebben a fórumban

websas.hu

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy
PR Csoport: Hírek | Kameravilág - biztonság | Shaggy szőnyegek | varrogep88.hu | Honlap elemző teszt | Szobalevegő | Vajaiajtó | Webdesign nyíregyháza