Köziglap.hu  
Toggle Content .:: Kezdőlap :: Közösségi fórumok :: Regisztráció ::.
Toggle Content User Info

Üdvözlet Anonymous

(Regisztráció)

Csatlakozás:
Legutóbbi: adrkk88
Új, ma: 0
Új, tegnap: 0
Összes: 4574

Látogató online:
Tag: 0
Látogató: 4
Összes: 4
Ki hol van?:
 Látogató:
01: Fórum
02: Fórum
03: Fórum
04: Fórum

Bejelentkezett admin:

Nincs jelenleg adminisztrátor!

Toggle Content Modulok

Fórum › Bemutatkozás › Járások, változások › Felkészülés, információk, jogszabályok
Felkészülés, információk, jogszabályok
Információk, jogszabályok, felkészülés
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Következő
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékJárások, változások
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2013. Jan. 03. 21:56    Hozzászólás témája: Re: Felkészülés, információk, jogszabályok Hozzászólás, az előzmény idézésével

Türelem, szorgalom, kitartás, s beáll majd a rend!
Bízom benne jól vagytok, ha sok is a gond, baj.

Daniel82!
Viccesen kérdezem én mit kezdjek 57 évesen, 3 diplomával, közel a 40 év munkaviszonyhoz? (Szerintem meg is van a 41, de a nyugdíjb. mást próbálgat bizonygatni mindenféle indokkal). No mer ugye nem bírták ki, hogy ne rúgjanak ki a 40 év előtt...nem vágyom oda vissza, de élni kell....Milyen tanfolyamot végezzek még el, van már elég... Kacsintó
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
margareta66
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2013. Jan. 04. 09:07    Hozzászólás témája: Re: Felkészülés, információk, jogszabályok Hozzászólás, az előzmény idézésével

badicseva wrote:
Annak sem sokkal jobb, aki marad! Gondolod, hogy az év végi hajtásban élére állítva állnak az akták átadásra előkészítve? Össze sem tudtam még gyűjteni az ügyintézőktől, nemhogy legépelve lenne a táblázat...

Még utolsó nap is kaptunk szakhatóságit délben, ami alanyi közgyógyellátás. Gyors iktatás és határozat, nehogy az ügyfél kárt szenvedjen. Utolsó nap jelentették be, hogy az időskorúak járadékában részesülő elhunyt és hab a tortán, hogy egy hadigondozott elvesztette az igazolványát. És az ügyfél semmit nem vehet észre az átalakulásból.

a másik kolléganő járásba ment. Itt maradtam saját szociálisommal, működési engedélyekkel + rendszeres-rendkívüli gyermekvédelem, aktív korúak ellátása, közfoglalkoztatás.. minden egyedül. Az aktív korúakat sosem csináltam. Nem tudom mi lesz velem. Azt mondták, hogy nem kell 4 órakor hazamenni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dnelujza
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2013. Jan. 04. 12:24    Hozzászólás témája: Re: Felkészülés, információk, jogszabályok Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Véleményeteket szeretném kérni a helyi ebnyilvántartással kapcsolatban, ki hogyan oldja meg?
Vissza az elejére
badicseva
Fórumfüggő
Fórumfüggő

HozzászólásElküldve: 2013. Jan. 04. 18:25    Hozzászólás témája: Re: Felkészülés, információk, jogszabályok Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hogyan jönnek az ebek a járásokhoz? Szerintem keressél neki másik témát, biztosan van.

meli_m
Kolléga
Kolléga

HozzászólásElküldve: 2013. Jan. 05. 09:38    Hozzászólás témája: Re: Felkészülés, információk, jogszabályok Hozzászólás, az előzmény idézésével

szia Daniel82!meg szeretném kérdezni,hogy a képesítési előírás 2013.01.01-től szociális, gyermekvédelmi és gyámügyi területen hol található meg leírva?előre is köszönöm!
Vissza az elejére
Daniel82
Elhivatott kolléga :-)
Elhivatott kolléga :-)

HozzászólásElküldve: 2013. Jan. 05. 15:46    Hozzászólás témája: Re: Felkészülés, információk, jogszabályok Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia, a Magyar Közlöny 183. számában a "A Kormány 415/2012. (XII. 29.) Korm. rendelete egyes közszolgálati tárgyú kormányrendeletek módosításáról" -nál

magyarkozlony.hu/pdf/15546
Vissza az elejére
hivatalnok
Fórumfüggő
Fórumfüggő

HozzászólásElküldve: 2013. Jan. 06. 01:11    Hozzászólás témája: Re: Felkészülés, információk, jogszabályok Hozzászólás, az előzmény idézésével

dnelujza wrote:
Sziasztok!

Véleményeteket szeretném kérni a helyi ebnyilvántartással kapcsolatban, ki hogyan oldja meg?

Nyittass adminnel egy ebes témát, vevő vagyok rá !
Vissza az elejére
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2013. Jan. 07. 22:34    Hozzászólás témája: Re: Felkészülés, információk, jogszabályok Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ok, mondjátok melyik nagy témához tegyem? Önállóan mégsem kellene talán.., bár Ti látjátok a gyakorlatot.
Témát nyitni lehet a nagy fórumokon belül, csakhát hol? Ezer éve ez inkább adós kérdés volt, ma nem tudom kinek nyomják feladatként..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
hivatalnok
Fórumfüggő
Fórumfüggő

HozzászólásElküldve: 2013. Jan. 08. 10:41    Hozzászólás témája: Re: Felkészülés, információk, jogszabályok Hozzászólás, az előzmény idézésével

Mgiz, a segítséget kérők fórumában legyen szerintem.
Vissza az elejére
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2013. Jan. 10. 00:59    Hozzászólás témája: Re: Felkészülés, információk, jogszabályok Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bocs, ide értem, már megnyitottam az adónál..., aztán meglátjuk, elfér ott, s a segítséget kérők fóruma nyitott fórum, itt a szakma fog egymással beszélgetni, ezért tettem be inkább az adóhoz.
Vissza az elejére
hivatalnok
Fórumfüggő
Fórumfüggő

HozzászólásElküldve: 2013. Jan. 10. 10:28    Hozzászólás témája: Re: Felkészülés, információk, jogszabályok Hozzászólás, az előzmény idézésével

Gizus, mit nyitottál meg az adónál??
Az ebnyilvántartást??

De emiatt már egyik kollegina - Badicseva a segítséget kérők fórumában irt már.
Továbbá ha nem szed ebrendészeti hozzájárulást az önkormányzat, akkor is kell ebnyilvántartás.
Vissza az elejére
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2013. Jan. 11. 22:32    Hozzászólás témája: Re: Felkészülés, információk, jogszabályok Hozzászólás, az előzmény idézésével

Igen láttam hivatalnok, oda be is írtam miért nyitottam máshol, éve érti is. Az egy nyílt fórum, az adó zárt, a szakmabeliek beszélik meg a dolgaikat. (A legtöbb fórum kívülről nem olvasható-nem tagként.)
Vissza az elejére
hivatalnok
Fórumfüggő
Fórumfüggő

HozzászólásElküldve: 2013. Jan. 12. 09:53    Hozzászólás témája: Re: Felkészülés, információk, jogszabályok Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszi, bocsi.
Vissza az elejére
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2013. Jan. 12. 22:54    Hozzászólás témája: Re: Felkészülés, információk, jogszabályok Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ok, semmi gond!
Vissza az elejére
bull
Kolléga
Kolléga

HozzászólásElküldve: 2013. Jan. 17. 11:15    Hozzászólás témája: Re: Felkészülés, információk, jogszabályok Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok! A kormányablakos képzés időpontjáról tudtok valamit?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékJárások, változások Időzóna: GMT + 1 óra
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Következő
17 / 21 oldal
Gyors válasz
Felhasználónév:
Üzenet:
Idézni az utolsó üzenetet
Aláírás hozzáadása (az aláírás megváltoztatható a Profilban)

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban
Nem csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Nem tölthetsz le fájlokat ebben a fórumban

websas.hu

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy
PR Csoport: Hírek | Kameravilág - biztonság | Shaggy szőnyegek | varrogep88.hu | Honlap elemző teszt | Szobalevegő | Vajaiajtó | Webdesign nyíregyháza