Köziglap.hu  
Toggle Content .:: Kezdőlap :: Közösségi fórumok :: Regisztráció ::.
Toggle Content User Info

Üdvözlet Anonymous

(Regisztráció)

Csatlakozás:
Legutóbbi: KMKrisztina
Új, ma: 0
Új, tegnap: 1
Összes: 4490

Látogató online:
Tag: 0
Látogató: 25
Összes: 25
Ki hol van?:
 Látogató:
01: Fórum
02: Fórum
03: Fórum
04: Saját beállítások
05: Fórum
06: Saját beállítások
07: Fórum
08: Saját beállítások
09: Saját beállítások
10: Hírek
11: Fórum
12: Fórum
13: Saját beállítások
14: Fórum
15: Fórum
16: Saját beállítások
17: Fórum
18: Fórum
19: Fórum
20: Fórum
21: Fórum
22: Saját beállítások
23: Saját beállítások
24: Fórum
25: Fórum

Bejelentkezett admin:

Nincs jelenleg adminisztrátor!

Toggle Content Modulok

Fórum › Bemutatkozás › Foglalkozás-egészségügy › munkaügyi per-elmaradt foglalkozásügyi felülvizsgálat miatt?
munkaügyi per-elmaradt foglalkozásügyi felülvizsgálat miatt?
Foglalkozás-egészségügyi problémák és kapcsolódód kérdések
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékFoglalkozás-egészségügy
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bella88
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2013. Aug. 29. 17:36    Hozzászólás témája: munkaügyi per-elmaradt foglalkozásügyi felülvizsgálat miatt? Hozzászólás, az előzmény idézésével

Gyedről visszatérő kismama vagyok, s jelenlegi "megérzésem", információim alapján az a meglátásom, hogy a munkáltatóim arra apellálnak, hogy ne kelljen visszavenniük korábbi munkahelyemre. Az álláspont: 2010 március óta dolgozom az intézményben, munkába állásom után pár hónappal lumbalis rendellenességet diagnosztizáltak nálam, ami napi szintű fájdalommal járt a munkavégzésem során (ápoló vagyok), és ami a munkavégzés miatt alakult ki nálam. Ezt jeleztem is a munkáltatók felé, miszerint kialakult ez a probléma, kértem az áthelyezésem, vagy az ügyben való bármi lépést. Nem történt semmi, hagyták, hogy tovább dolgozzak, orvosi alkalmassági felülvizsgálatot nem kezdeményeztek, bár nekem sem állt szándékomban emiatt felmondani. Teherbe estem , és elmentem gyedre, most , hogy vissza akarnék menni 2 év után, kérték, hogy a munka alkalmassági vizsgálatra okvetlen vigyem minden orvosi papíromat, mert az említett problémám miatt , lehet, hogy nem tudnak foglalkoztatni..... Kvázi két évig hagyták, hogy a jelen problémával dolgozzak, most még is lehet, hogy problémát jelentene ugyanezen probléma (az állapotomba sem romlás, sem javulás nem történt). A kérdésem: Ha a munkaalkalmassági vizsgálat azt állapítja meg, hogy nem dolgozhatok a jelen munkakörben, mit tehetek? Indokolt lenne, hogy a munkaügyi bírósághoz panaszt nyújtsak be?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékFoglalkozás-egészségügy Időzóna: GMT + 1 óra
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban
Nem csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Nem tölthetsz le fájlokat ebben a fórumban

websas.hu

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy
PR Csoport: Hírek | Kameravilág - biztonság | Shaggy szőnyegek | varrogep88.hu | Honlap elemző teszt | Szobalevegő | Vajaiajtó | Webdesign nyíregyháza