Köziglap.hu  
Toggle Content .:: Kezdőlap :: Közösségi fórumok :: Regisztráció ::.
Toggle Content User Info

Üdvözlet Anonymous

(Regisztráció)

Csatlakozás:
Legutóbbi: KMKrisztina
Új, ma: 0
Új, tegnap: 1
Összes: 4490

Látogató online:
Tag: 0
Látogató: 36
Összes: 36
Ki hol van?:
 Látogató:
01: Fórum
02: Saját beállítások
03: Saját beállítások
04: Fórum
05: Fórum
06: Fórum
07: Fórum
08: Fórum
09: Fórum
10: Fórum
11: Fórum
12: Fórum
13: Fórum
14: Fórum
15: Fórum
16: Saját beállítások
17: Fórum
18: Fórum
19: Fórum
20: Saját beállítások
21: Saját beállítások
22: Fórum
23: Saját beállítások
24: Fórum
25: Fórum
26: Fórum
27: Fórum
28: Saját beállítások
29: Fórum
30: Fórum
31: Fórum
32: Fórum
33: Fórum
34: Fórum
35: Saját beállítások
36: Fórum

Bejelentkezett admin:

Nincs jelenleg adminisztrátor!

Toggle Content Modulok

Fórum › Bemutatkozás › A tagok hobbija, tehetségek másban is. › mgiz Mádai Gizella
mgiz Mádai Gizella
Szeretném, ha a tagok itt is bemutatnák mivel foglalkoznak kevés szabad idejükben, kész tehetségek vannak itt, mutassátok meg, bármi is az. Írsz, sportolsz, sütsz, fotózol, festegetsz, kézimunka, főzés? Itt minden elfér. Tevékenység szerint nyissatok témát.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékA tagok hobbija, tehetségek másban is.
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2011. Nov. 16. 22:10    Hozzászólás témája: mgiz Mádai Gizella Hozzászólás, az előzmény idézésével

Tehetség nem vagyok, csupán fotózom mindent.., a pillanatokat.., érdekes lényeket, természetet.. Érteni nem értek hozzá, ahogy szoktam mondani én csak kattogok.. Nevető
Valaha kötöttem egészen jól, már rég nem rontom a szemem és a gerincem ezzel.

Fontosnak tartom a saját belső fejlődést..ma érzések és megérzések vezetnek, járom az utam...
Munka..imádok élni, nevetni..és kattogni a kis digi gépemmel... Nevető
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
Dzsano
Fórumfüggő
Fórumfüggő

HozzászólásElküldve: 2012. Nov. 20. 07:34    Hozzászólás témája: Re: mgiz Mádai Gizella Hozzászólás, az előzmény idézésével

A fotózás szép és jó hobbi. Én is fotózom, bátyám is, én csinálok 4-500 db képet egy kiránduláson, Ő 25-öt, hiába: más a filozófiánk.
Az enyémekből ki lehet válogatni, a 25 jót, de a 25-ből? Mosoly
Képeim az arckönyvben is vannak.

mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2014. Szept. 29. 23:29    Hozzászólás témája: Re: mgiz Mádai Gizella Hozzászólás, az előzmény idézésével

Akik régen tagok tudják, én időközben nyugdíjas lettem, más életforma, szabadabb. Én nagyon nagy kertművelésbe kezdtem, ez a második év, tanulgatok, tapasztalok. Vetek, kapálok, rotázok, talicskázok, már tyúkjaim is vannak. Szeretem a kertet, sok gyümölcs, sok virág és sok egyéb, berakok, aszalok és cefrét csinálok, no ezekhez nem kell tehetség, tapasztalat már igen.

A kertből mindig este jövök be, ha letelt a műszak, s marad még erőm, mázolgatok újabban, kenegettem néhány képet, s írogatok is. Mindezt a magam kedvére.
Nevető
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékA tagok hobbija, tehetségek másban is. Időzóna: GMT + 1 óra
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban
Nem csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Nem tölthetsz le fájlokat ebben a fórumban

websas.hu

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy
PR Csoport: Hírek | Kameravilág - biztonság | Shaggy szőnyegek | varrogep88.hu | Honlap elemző teszt | Szobalevegő | Vajaiajtó | Webdesign nyíregyháza