Köziglap.hu  
Toggle Content .:: Kezdőlap :: Közösségi fórumok :: Regisztráció ::.
Toggle Content User Info

Üdvözlet Anonymous

(Regisztráció)

Csatlakozás:
Legutóbbi: Zsuzsó
Új, ma: 0
Új, tegnap: 0
Összes: 4495

Látogató online:
Tag: 0
Látogató: 20
Összes: 20
Ki hol van?:
 Látogató:
01: Fórum
02: Saját beállítások
03: Saját beállítások
04: Fórum
05: Saját beállítások
06: Hírek
07: Fórum
08: Saját beállítások
09: Hírek archívuma
10: Fórum
11: Fórum
12: Saját beállítások
13: Fórum
14: Fórum
15: Fórum
16: Fórum
17: Fórum
18: Fórum
19: Saját beállítások
20: Kezdőlap

Bejelentkezett admin:

Nincs jelenleg adminisztrátor!

Toggle Content Modulok

Fórum › Bemutatkozás › Hogyan használd a lapot (fórumszabályzat) › Kezdj a főlapon, fizess időben.
Kezdj a főlapon, fizess időben.
Tájékoztatások az eligazodáshoz, elvárások, kérések miről, mit "szabad" a lapon, mit kerülj el. Mikor törlünk , végső esetben zárok ki felhasználót? Kérések, kérdések a moderátorokhoz és moderátoroktól.
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékHogyan használd a lapot (fórumszabályzat)
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2016. Okt. 20. 20:37    Hozzászólás témája: Re: Kezdj a főlapon, fizess időben. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Óóóó, egyik kedvenc zeném! Nagyon boldog Nagyon boldog

Vannak jó hírek is!

A huszonhanyadik címen megkaptam a szolgáltató számláját, igaz pillogtam, nem értettem mit és mire fizessek, nekik még sosem fizettem, küldtem mailt, s kaptam is választ. Lényeg magánszemélyeket is kiszolgálnak már, tehát most még maradhat a lap! Csekket befizettem, a vállalkozót rendezem.
Egy gondom van csupán, amit nem ragozok agyon, nem értek én informatikus nyelven, ehhez segítség kell.

Ismét tmarkee kap egy kérdést, felkérést, nem akartam ezzel terhelni, hátha válalja, netán valaki mást tud, a szolgáltatónál is kezelni kell bizonyos dolgokat. Aki ért az informatikához annak nem nagy ügy, időben sem sok, nem olyan, mint a lap, hogy állandóan ott kell lenni ugrásra készen.
Ha sikerül csöpög tovább a lap, míg látom értelmét. Ehhez a tagok is kellenek, ne csupán olvassatok, írjatok bátrabban, senki nem tudja ki kicsoda és honnan. Ha valaki netán bvalós néven regisztrált és zavarja, egy mail a lap címére és átszerkszetem, ez nem gond.
Anyagiak, valóban nem ez a probléma, ha jól látom kicsit olcsóbban meg fogjuk "úszni" a költségeket, feltételezem annyi mindig becsorog majd hozzájárulás címen.

A nagy kérdés ettől még áll, bárki érez magában annyi elhivatottságot, hgy szeretné tovább vinni a lapot, akár megújult formában is, jelentkezzen a lap címén! Látjátok, én teszem, amit tudok, de 61 éves vagyok, ideje váltani!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
badicseva
Fórumfüggő
Fórumfüggő

HozzászólásElküldve: 2016. Okt. 21. 06:08    Hozzászólás témája: Re: Kezdj a főlapon, fizess időben. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Gizus ez nagyon jó hír! Mosoly

KÖSZÖNET érte!

Elnézést, de időközben a spam mappámban is találtam egy jelzést. (nem értem miként került oda) Egy nagyon nagylelkű anyagi ajánlattal kísérve.
Én sem gondoltam ám nagyobb ajánlatra, mint amilyen a korábbi támogatás volt.
Szerintem ezt küldjük most is Gizusnak, de kérjük Gizust, hogy, ha nem jön ki belőle akkor szóljon. Mert nem a pénzről szól a lap léte, de zért nincs ingyen.

mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2016. Okt. 21. 15:11    Hozzászólás témája: Re: Kezdj a főlapon, fizess időben. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nahát, minden jó, ha a vége jó? Meglátjuk, most a szolgáltatóval mailezek, s tmarkee ígérte segít míg él e lapocska! A többit meglátjuk!

Köszönet mindenkinek, aki tett a hivatásért, szakmáért, nem is annyira a lapért, hisz ez csak egy online lehetőség. Tudom, nem modern e lap, ám nem ez a lényeg, használható. A lap elején a kiírás még marad, hátha jön egy frisebb, fiatal, megszállott kolléga!

Köszönöm Éva!

Köszönöm Tmarkee!

Köszönöm a kitartó tagoknak, hogy itt vannak és lesznek remélhetőleg továbbra is!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
tulipan11
Elhivatott kolléga :-)
Elhivatott kolléga :-)

HozzászólásElküldve: 2016. Okt. 28. 09:51    Hozzászólás témája: Re: Kezdj a főlapon, fizess időben. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszönjük Gizus és tmarkee!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2016. Okt. 28. 18:26    Hozzászólás témája: Re: Kezdj a főlapon, fizess időben. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Új fejlemény, végre megkaptam ma az azonosító adatokat, már fel is töltöttem a friss szakvizsga anyagot, melyez Zozó küldött (kapta vizsgázóktól), beindult az élet a lapon.

Új fejlemény! Gépágyú felajánlotta segítségét, amit nagyon köszönök, kell ennyi ember, bármi történhet.

Tehát vagyok én, TMARKEE ÉS GÉPÁGYÚ!!!

Természetesen önkéntes mindenki a lapon, de a napi munkához lehet még jelentkezni, nagy-nagy örömmel fogadom, háttér munkára is (nem vészes esen időt rabló munka, de nekem is eshetnek ki napok), örölnék, ha egy-egy szakma is újra szerveződne, lenne egy-egy eber, aki figyel, jogszabályok, érdekes esetek, szval viszi a terület témáit és figyel, ha tud válaszol.

Az ügykezekőz vizsgánál egy nagyon emberi kérés, segítsetek be, bárki, ahogyan tud!

Köszönöm a munkát, hogy vagytok!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékHogyan használd a lapot (fórumszabályzat) Időzóna: GMT + 1 óra
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban
Nem csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Nem tölthetsz le fájlokat ebben a fórumban

websas.hu

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy
PR Csoport: Hírek | Kameravilág - biztonság | Shaggy szőnyegek | varrogep88.hu | Honlap elemző teszt | Szobalevegő | Vajaiajtó | Webdesign nyíregyháza