Köziglap.hu  
Toggle Content .:: Kezdőlap :: Közösségi fórumok :: Regisztráció ::.
Toggle Content User Info

Üdvözlet Anonymous

(Regisztráció)

Csatlakozás:
Legutóbbi: adrkk88
Új, ma: 0
Új, tegnap: 0
Összes: 4574

Látogató online:
Tag: 0
Látogató: 12
Összes: 12
Ki hol van?:
 Látogató:
01: Hírek
02: Hírek
03: Fórum
04: Fórum
05: Fórum
06: Fórum
07: Fórum
08: Hírek
09: Hírek
10: Hírek
11: Hírek
12: Fórum

Bejelentkezett admin:

Nincs jelenleg adminisztrátor!

Toggle Content Modulok

Fórum › Bemutatkozás › ABACUS használók fóruma › WinSzoc kérdések és válaszok
WinSzoc kérdések és válaszok
Ezt a topikot azért nyitom, hogy az azonos szoftvert, itt az ABACUS-t használók ki tudják cserélni tapasztalatikat, kérdéseket tegyenek fel.
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Következő
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékABACUS használók fóruma
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Abacus
Elhivatott kolléga :-)

HozzászólásElküldve: 2012. Jún. 26. 15:37    Hozzászólás témája: Re: WinSzoc kérdések és válaszok Hozzászólás, az előzmény idézésével

Tisztelt Partnereink!
A Magyar Posta pendrive-ra vonatkozó kérése csak azokat érinti, akik a PekDes32 postai programot használják az utaláshoz, s eddig floppy lemezen vitték az adatokat a postára. Banki terminál segítségével történő utalás alkalmazásával ez a programmódosítás nem érinti Önöket!

pnikip
Kolléga
Kolléga

HozzászólásElküldve: 2012. Júl. 17. 09:47    Hozzászólás témája: Re: WinSzoc kérdések és válaszok Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok

A kérdésem az lenne hogy, ha eseti megállapításnál állapítottam meg közlekedési támogatást a kifizetést csak később akartam be írni de most nem engedi hogy tudom beírni a kifizetés dátumát csak megállapításkor tudom beírni?
Válaszotokat előre is köszönöm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Abacus

HozzászólásElküldve: 2012. Júl. 17. 10:14    Hozzászólás témája: Re: WinSzoc kérdések és válaszok Hozzászólás, az előzmény idézésével

Tisztelt Partnerünk!
A kérdését nem tudjuk értelmezni, kérjük kérjen segítséget telefonon.

anna2

HozzászólásElküldve: 2013. Jan. 17. 13:21    Hozzászólás témája: Re: WinSzoc kérdések és válaszok Hozzászólás, az előzmény idézésével

sziasztok!

most kezdtem szociális területen dolgozni, így most ismerkedem az abacus programmal is. Abban kérnék segítséget, hogy a járás felé átadott iratok esetében meg kell-e szüntetni a programban a jogosultságokat 2012.12.31. napjával, és a járás bejelenti 2013.01.01-el vagy sem?

Következő kérdésem az lenne, hogy év végén kell-e valamilyen évváltást készíteni, vagy folyamatosan lehet dolgozni a programmal?

köszönöm anna
Vissza az elejére
Abacus

HozzászólásElküldve: 2013. Jan. 17. 14:04    Hozzászólás témája: Re: WinSzoc kérdések és válaszok Hozzászólás, az előzmény idézésével

Tisztelt Partnerük!

Honlapunk Letöltések menüpontjában megtalálható a leírás, ami a járási hivatalok felé átadott iratokkal kapcsolatos teendőket tartalmazza.
A programmal folyamatosan lehet dolgozni, évváltást nem kell készíteni.

anna2

HozzászólásElküldve: 2013. Jan. 17. 14:36    Hozzászólás témája: Re: WinSzoc kérdések és válaszok Hozzászólás, az előzmény idézésével

köszönöm a gyors választ!

anna
Vissza az elejére
tulipan11

HozzászólásElküldve: 2013. Márc. 21. 13:40    Hozzászólás témája: Re: WinSzoc kérdések és válaszok Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Kérdésem, hogy ha felülvizsgálat után, jelen esetben időskorúak járadékáról van szó, a támogatás összege változik, azt hogyan rögzítem a JWinSzocba? Ügyfelem márc.31-ig kapná a régi ellátást, az új összeget ami kevesebb mint a régi, április 1-től. A támogatás összegét simán átírom, módosítom, vagy a régi összeget lezárom, megszüntetem, és újként megállapítom az új összeget?

Köszönöm
Vissza az elejére
badicseva
Fórumfüggő
Fórumfüggő

HozzászólásElküldve: 2013. Márc. 21. 13:46    Hozzászólás témája: Re: WinSzoc kérdések és válaszok Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ha simán átírod a támogatás összegét, akkor pusztán arra figyelj, hogy amennyiben a program segítségével utalsz - azaz csomagot csinálsz - akkor a javítást csak azután tedd miután a márciusi csomagod elkészült. A régi összeget az utolsó fülön fogod azért látni.
Ha pedig azt választod, hogy lezárod és új sort indítasz, akkor az OEP jelentésre figyelj, mert benne lesz, feleslegesen.

Mindkét megoldás működik - szerintem, bár én nem a JWinSzoc-ot használom.

tulipan11

HozzászólásElküldve: 2013. Márc. 21. 15:04    Hozzászólás témája: Re: WinSzoc kérdések és válaszok Hozzászólás, az előzmény idézésével

badicseva wrote:
Ha simán átírod a támogatás összegét, akkor pusztán arra figyelj, hogy amennyiben a program segítségével utalsz - azaz csomagot csinálsz - akkor a javítást csak azután tedd miután a márciusi csomagod elkészült. A régi összeget az utolsó fülön fogod azért látni.
Ha pedig azt választod, hogy lezárod és új sort indítasz, akkor az OEP jelentésre figyelj, mert benne lesz, feleslegesen.

Mindkét megoldás működik - szerintem, bár én nem a JWinSzoc-ot használom.

Köszönöm a gyors választ! Mosoly
Vissza az elejére
Anett78
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2013. Ápr. 26. 10:35    Hozzászólás témája: Re: WinSzoc kérdések és válaszok Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Ügyfélszolgálat!

A problémám a következő:
A WinSzoc programban történő jogsultság változás rögzítésekor kapcsolódni akar a program a FOKA rendszerhez, sikertelenül, valószínűleg azért, mert a tanúsítványt még nem igényeltük. (folyamatban van).
A kérdésem az lenne, hogy amíg nem lesz meg a tanusítványunk, addig nem is tudok rögzíteni a programban?
Válaszukat előre is köszönöm!
Vissza az elejére
badicseva
Fórumfüggő
Fórumfüggő

HozzászólásElküldve: 2013. Ápr. 28. 17:45    Hozzászólás témája: Re: WinSzoc kérdések és válaszok Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én nem az ügyfélszolgálat vagyok.
Mi megigényeltük már a tanúsítványt, de kb. fél éve még választ sem kaptunk.
A WinSzoc programba tudod rögzíteni, csak kapcsold ki az interface kapcsolatot, mert a FOKA-ba nem fogja felvinni, kár gyötörni.
Amíg nincs tanúsítvány addig marad a dupla munka.

erzsó69
Fórumfüggő
Fórumfüggő

HozzászólásElküldve: 2013. Ápr. 29. 07:21    Hozzászólás témája: Re: WinSzoc kérdések és válaszok Hozzászólás, az előzmény idézésével

anett én már ezzel kapcsolatban beszéltem az Abacus-sal, csak egy frissitést kell végezni és már új verzió után nem adja ki a csatlakozási lehetőséget
Erzsó
Vissza az elejére
Anett78
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2013. Ápr. 29. 08:33    Hozzászólás témája: Re: WinSzoc kérdések és válaszok Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszönöm a segítséget!!!! Nagyon boldog
Vissza az elejére
medvetiborne

HozzászólásElküldve: 2013. Júl. 24. 07:37    Hozzászólás témája: Re: WinSzoc kérdések és válaszok Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kérlek szépen titeket segítsetek nekem. Az Abbacus programról érdeklődök. A mi járásunk még nem ezt használja, de a megyei kormányhivatal váltani szeretne erre a programra. Kérlek írjátok már meg nekem a járási rendszerben működő Abbacus programról a gyakorlati tapasztalaitokat, milyen program. Jól használható-e, készít-e pénzügyi utaláshoz állományt stb. Minden info fontos lenne, és kérlek szépen, hogy mielőbb írjatok!

Köszönöm a segítségeteket!

Anikó
Vissza az elejére
tulipan11

HozzászólásElküldve: 2013. Aug. 15. 12:07    Hozzászólás témája: Re: WinSzoc kérdések és válaszok Hozzászólás, az előzmény idézésével

medvetiborne wrote:
Kérlek szépen titeket segítsetek nekem. Az Abbacus programról érdeklődök. A mi járásunk még nem ezt használja, de a megyei kormányhivatal váltani szeretne erre a programra. Kérlek írjátok már meg nekem a járási rendszerben működő Abbacus programról a gyakorlati tapasztalaitokat, milyen program. Jól használható-e, készít-e pénzügyi utaláshoz állományt stb. Minden info fontos lenne, és kérlek szépen, hogy mielőbb írjatok!

Köszönöm a segítségeteket!

Anikó

Mi a járásnál a JWinSzoc-ot használjuk (Abacus-os). Szerintem jó, bár én is csak idén dolgozok vele először. Könnyű kezelni. Természetesen a kifizetésekhez lehet vele csinálni jegyzéket, állományt. A kifizetési "csomagot" én csinálom, a területemen, de az elküldést másik kollegina. Bár aki régebben más programot használt, pl. WinMankó, az azt mondja, hogy az jobb volt, több mindenre adott lehetőséget. Én nem tudom, azt nem ismertem.Nagyon röviden ennyi, alapjáraton jó program.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékABACUS használók fóruma Időzóna: GMT + 1 óra
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Következő
9 / 11 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban
Nem csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Nem tölthetsz le fájlokat ebben a fórumban

websas.hu

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy
PR Csoport: Hírek | Kameravilág - biztonság | Shaggy szőnyegek | varrogep88.hu | Honlap elemző teszt | Szobalevegő | Vajaiajtó | Webdesign nyíregyháza