Köziglap.hu  
Toggle Content .:: Kezdőlap :: Közösségi fórumok :: Regisztráció ::.
Toggle Content User Info

Üdvözlet Anonymous

(Regisztráció)

Csatlakozás:
Legutóbbi: Sandorildi
Új, ma: 1
Új, tegnap: 0
Összes: 4472

Látogató online:
Tag: 0
Látogató: 70
Összes: 70
Ki hol van?:
 Látogató:
01: Fórum
02: Fórum
03: Hírek
04: Fórum
05: Fórum
06: Fórum
07: Fórum
08: Fórum
09: Fórum
10: Fórum
11: Fórum
12: Fórum
13: Saját beállítások
14: Fórum
15: Fórum
16: Saját beállítások
17: Hírek
18: Saját beállítások
19: Fórum
20: Fórum
21: Fórum
22: Fórum
23: Fórum
24: Hírek
25: Fórum
26: Hírek
27: Saját beállítások
28: Fórum
29: Fórum
30: Saját beállítások
31: Saját beállítások
32: Fórum
33: Fórum
34: Fórum
35: Saját beállítások
36: Fórum
37: Fórum
38: Fórum
39: Fórum
40: Fórum
41: Fórum
42: Fórum
43: Saját beállítások
44: Fórum
45: Saját beállítások
46: Fórum
47: Fórum
48: Saját beállítások
49: Fórum
50: Saját beállítások
51: Fórum
52: Fórum
53: Fórum
54: Saját beállítások
55: Fórum
56: Fórum
57: Saját beállítások
58: Saját beállítások
59: Fórum
60: Fórum
61: Saját beállítások
62: Saját beállítások
63: Fórum
64: Hírek
65: Hírek
66: Fórum
67: Saját beállítások
68: Saját beállítások
69: Hírek
70: Hírek

Bejelentkezett admin:

Nincs jelenleg adminisztrátor!

Toggle Content Modulok

Toggle Content Keresés

Toggle Content Élj! Ne túlélj!
Keress információért!
http://www.href.hu/x/gjgo

Toggle Content HIRTV

Toggle Content

Toggle Content ABACUS

Toggle Content http://www.linkpark.hu

Toggle Content Webnyertes

Toggle Content jogiforumhírek

Fórum › Bemutatkozás › Vizsgák, szakvizsgák › Szakvizsga anyagok és követelmények
Szakvizsga anyagok és követelmények
Vélemények, kérések, ötletek
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 97, 98, 99  Következő
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékVizsgák, szakvizsgák
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
ZsoZsuzsa
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2014. Jan. 15. 20:21    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Mariann!
Én innen nyomtattam ki egyenlőre minden anyagot, illetve kapok majd kidolgozott szóbeli anyagot is, de ki tudja mikor...
Én innen néztem meg a szóbeli és írásbeli tételek címét:
vtki.uni-nke.hu/koziga...nyrendszer

H.M.
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2014. Jan. 16. 11:07    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Zsuzsa,

óóóó, hogy én mennyire süsü vagyok, észre sem vettem, hogy a szóbeli kérdések is ott vannak, köszi, most végre megtaláltam. Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Pannacotta
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2014. Feb. 08. 18:50    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok! Abban tud valaki segíteni, hogy ha van tavaly májusban kidolgozott válaszsorom, abban mik változtak már azóta? Ti hogyan tanultok a szakvizsgára? Én áprilisban fogok menni, de még egyelőre csak kapkodom a fejem a sok anyag felett...
Vissza az elejére
Magnes23
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2014. Feb. 10. 10:02    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nagyon új vagyok a fórumon, szakvizsgával kapcsolatban szeretnék anyagot, segítséget kérni. Február 14-ig kellene bejelentkeznem a tavaszi szakvizsgára, nem tudom mivel teszek jót, ha a tavaszira vagy az őszire megyek?
Segítsetek légyszíves....

Köszönettel:
Ági
Vissza az elejére
Thani
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2014. Feb. 24. 17:59    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok! Április 14 körül megyek közig szakvizsgázni, és szeretném megkérni, akinek megvan a közig szakvizsga 5 moduljának kidolgozott anyaga, legyen szíves küldje el nekem e-mailen. (ti-tok@windowslive.com)
Nagyon szépen köszönöm! Mosoly
Vissza az elejére
ZsoZsuzsa
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2014. Feb. 24. 19:38    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Thani!

Nézz körül a fórumon, és sok szépet, és jót fogsz találni, például ezt is:
www.koziglap.hu/index....&start=105
Én is ebből tanulok. Kacsintó

kapus09
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2014. Feb. 27. 07:18    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nos, úgy látom március elejét meg kell várnunk az új hatályosított anyaggal...
Vagyis még senkinek nincs hatályos kidolgozott tételsora...
Nagyon-nagyon kevés lesz az idő az áprilisi vizsgákig, ha sok minden változik az anyagban.
Vissza az elejére
ZsoZsuzsa
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2014. Feb. 27. 18:46    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

kedves kapus09!

No para!!! Soha nem szokták azt az anyagot kérdezni abban az etápban, amikor a felkészülés már elkezdődött... A felkészülést a 2013-as könyv alapján kell megkezdeni, természetesen a változásokat tudni kell, de azt általában elmondják a felkészítő tanfolyamon, amin ugye 1 nap=1 modul. Nekünk felhívták a figyelmünket, hogy a 2013. áprilisa óta hatályos anyagot töltsük le: vtki.uni-nke.hu/koziga...nyrendszer
Egy szóval nem említették, hogy az idei anyagból kell készülni.
1. Mondjuk az tény, hogy ebben az anyagban pl. az országgyűlési választásokra azt írják, hogy két fordulós, de nem kell megijedni, aki egy kicsit is nyitott szemmel jár, nyitott füllel hallgat, tudja, hogy az idei választások már egy fordulósak.
2. Az Alaptörvényben most már 5 módosítás volt, a tankönyv csak négyet említ, de mivel egyenlőre ez az anyag áll rendelkezésre, ezzel kell boldogulni, és ezt kell átdolgozni az előadásokra támaszkodva. Kacsintó
No para, nyugalom, mondom én, aki már tényleg a védőbeszédét írja, hogy ha nem sikerül a március végi vizsga, legyen jó indokom. Kacsintó

RKatica
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2014. Feb. 28. 18:04    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szükségem lenne a szakvizsga kötelező részére vonatkozó kidolgozott szóbeli tételekre, valamint államigazgatásból kidolgozott írásbeli és szóbeli tételekre. Nagy segítség lenne, ha valaki tudna feltölteni. Remélem, később én is tudok majd másoknak segítségére lenni valamiben.
Előre is köszönöm.
Vissza az elejére
ZsoZsuzsa
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2014. Feb. 28. 20:03    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

kapus09!

Korai volt az örömöm, a mai napon (hétfőn már felkészítőre megyek) kaptuk az e-mail-t, hogy nekünk már a 2014. márciusától hatályos anyagot kell tudni. De tényleg nincs minden veszve, MERT nézd meg ezt az oldalt:
vtki.uni-nke.hu/koziga...nyrendszer
itt a 2013-ban kiadott tankönyvek vannak, (én ezt nyomtattam ki), és mellette láthatod a 2014 elején lezárt, átdolgozott pdf-ket, modulonként, ha azt is kinyomtatod mellé, akkor már meg is oldottad a problémát, és nem esel kétségbe, mert ott van a segítség. Kacsintó

kapus09
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2014. Márc. 01. 19:09    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

ZsoZsuzsa

Igen nézegetem...hát van módosítás...
Ahogy hallottam a tavaly őszi vizsga előtt is ugyanígy volt. Az előző anyag adott volt és mellette letölthető volt a hatályosított részek. Remélem a kérdések nem módosulnak túl sokat. Valamint azért az új hatályosított anyag tételenkénti kidolgozása is eltart egy darabig, még ha a már meglévő kidolgozottat is veszem alapul és azt módosítom.
Jajaj, nem tudom várhatunk-e egyáltalán valakitől hatályos kidolgozott tételsort áprilisig...mondjuk az már úgyis késő mert az már vizsgaidőpontos hónap Mosoly
Vissza az elejére
klárica
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2014. Márc. 02. 20:00    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Már nagyon sok helyen nézelődtem, de sehol sem találok kidolgozott gazdasági igazgatás írásbeli, illetve szóbeli tételeket. Tudom, nem egy népszerű tantárgy a választhatóak közül, de kérem, akinek van korábbi, kidolgozott anyaga, küldje már el!! S.O.S.!!! Áprilisi-májusi vizsgaidőszakban vizsgázom... Előre is köszönöm! Mosoly
Vissza az elejére
ZsoZsuzsa
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2014. Márc. 02. 20:23    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hmmmm, ez ugyanaz, mint a pénzügyi igazgatási, Klárica? Mert az engem is nagyon érdekelne, vagy kénytelen leszek áprilisban kidolgozni, mert április végén vizsgázok belőle. A kötelezőből meg még most, márciusban.

klárica
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2014. Márc. 03. 10:28    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Zsuzsa!

Nem, ez nem ugyanaz, mint a pénzügyi igazgatás. Ez kimondottan gazdasági igazgatás, a másik pedig pénzügyi- és költségvetési igazgatás. Sajnos semmi infóm nincs erről a tantárgyról. Szomorú
Vissza az elejére
RKatica
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2014. Márc. 06. 08:33    Hozzászólás témája: Re: Szakvizsga anyagok és követelmények Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Sajnos én is tapasztaltam, hogy bizony elég sok módosítást történt a szakvizsga anyagában Szomorú

Mivel igen szorít az idő, ezért arra gondoltam, hátha vannak páran, akikkel össze tudnék dolgozni, hogy a kidolgozott tételek már a hatályos tananyagból épüljenek fel.

Egy szó, mint száz....4 társat keresek arra, hogy a frissített anyagból modulonként összeállítsuk a tételeket.

S.O.S. várom a jelentkezőket Mosoly

Köszönöm.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékVizsgák, szakvizsgák Időzóna: GMT + 1 óra
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 97, 98, 99  Következő
56 / 99 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban
Nem csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Nem tölthetsz le fájlokat ebben a fórumban

websas.hu

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy
PR Csoport: Hírek | Kameravilág - biztonság | Shaggy szőnyegek | varrogep88.hu | Honlap elemző teszt | Szobalevegő | Vajaiajtó | Webdesign nyíregyháza