Köziglap.hu  
Toggle Content .:: Kezdőlap :: Közösségi fórumok :: Regisztráció ::.
Toggle Content User Info

Üdvözlet Anonymous

(Regisztráció)

Csatlakozás:
Legutóbbi: Zsuzsó
Új, ma: 0
Új, tegnap: 0
Összes: 4495

Látogató online:
Tag: 0
Látogató: 18
Összes: 18
Ki hol van?:
 Látogató:
01: Saját beállítások
02: Saját beállítások
03: Fórum
04: Kezdőlap
05: Saját beállítások
06: Fórum
07: Fórum
08: Fórum
09: Fórum
10: Saját beállítások
11: Fórum
12: Fórum
13: Fórum
14: Fórum
15: Fórum
16: Saját beállítások
17: Hírek
18: Kezdőlap

Bejelentkezett admin:

Nincs jelenleg adminisztrátor!

Toggle Content Modulok

Fórum › Bemutatkozás › Kérések, javaslatok, ötletek › Szeretnétek chetet? Több linket? Mit?
Szeretnétek chetet? Több linket? Mit?

Ugrás az oldalra: Előző  1, 2
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékKérések, javaslatok, ötletek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Szeretnétek chat-et?
Igen
100%
 100%  [ 1 ]
Nem
0%
 0%  [ 0 ]
Összes szavazat : 1

Szerző Üzenet
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Okt. 10. 18:19    Hozzászólás témája: Re: Szeretnétek chetet? Több linket? Mit? Hozzászólás, az előzmény idézésével

Felhasznló??? Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog
Csak vigyázz, sok időd van, képzeld mindenki egyszerre téged hív.. Nevető Nevető
Megszervezem! Nevető Nevető
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
Csipi
Elhivatott kolléga :-)
Elhivatott kolléga :-)

HozzászólásElküldve: 2006. Nov. 07. 16:00    Hozzászólás témája: Re: Szeretnétek chetet? Több linket? Mit? Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nem tudtam eldönteni, hogy most melyik lapra írjak, de talán itt is elfér kérdésem. Kérdésem???? Bursa Hungarica ösztöndíjpályázat előterjesztését írom. Írnám. De megnéztem a hatályos rendeletet.(175/2006), ami szept. 1-től hatályos. Azelőző, 12/2001 OM rendelet azóta hatálytalan. Annak 8.§-a jól leírja, kik tekinthetők hátrányos helyzetűnek. A mostani 20.§-a mást ír. A pályázati űrlap a régi rendelet szerini. Most akkor mi alpján is dolgozzak? Vagy csak nekem sikerült belebonyolódnom?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
badicseva
Fórumfüggő
Fórumfüggő

HozzászólásElküldve: 2006. Nov. 07. 19:34    Hozzászólás témája: Re: Szeretnétek chetet? Több linket? Mit? Hozzászólás, az előzmény idézésével

Gizus!
Leht, hogy megfontolandó lenne egy Bursa Hungarica topik nyitása is. Van ahol az oktatás csinálja, de nygon sok helyen, mint nálunk is a szociális. Szerintem is a sziciálison a helye , mvel kizárólag a szociális helyzet a mérvadó.

Csipi!

Igen hatályon kívül helyezték a korábbi OM rendletet, de ez szerintem az önkormányztok felelősségét növelte. Én úgy gondolom, hogy az a 20. § amit Te említesz az az intézmények által megítélt támogatásra vonatkozik. A településekre továbbra is a megküldött illetve a csatlakozási nyilatkozatban elfogadott Általános Szerződési feltételek, és a saját maguk által a szociális rászorultság meghatározására kialakított szabályok vonatkoznak.

mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Nov. 07. 21:20    Hozzászólás témája: Re: Szeretnétek chetet? Több linket? Mit? Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vettem, nyitom az új fórumot, sok helyen van, íhgy nálunk is. Úgy járunk el, ahogyan Éva írja, van a szerződés, s van egy helyi szabályozásunk is ök. rendelet része.
Nyitom! Nyíl
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Nov. 18. 21:22    Hozzászólás témája: Re: Szeretnétek chetet? Több linket? Mit? Hozzászólás, az előzmény idézésével

A gyakran látogatók észrevették legalább hetente igyekszem lecsérlni a nyitó lapon a fotót. Ez olyan hangulat dolog akar lenni, többnyire virágot teszek fel, bár változó.. Most eszembe jutott, kell ez? Nekem nem gond, picit szeretném valahogy a hangulatot mutatni... Ám nem mindig illik a egyrészt a felső részhez, s nem tudom kell-e?
Igaz érzem, figyeltek rá, kaptam már visszajelzéseket, hogy teszett, volt , ami épp a gyermekének tetszett... S feltűnőbb a képtárnál, oda nem mindig van idő benézegetni.
Vissza az elejére
Kertészné
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2006. Nov. 21. 21:43    Hozzászólás témája: Re: Szeretnétek chetet? Több linket? Mit? Hozzászólás, az előzmény idézésével

A nyitó lapon lévő fotók nagyon jó ötlet. Szépek, valóban befolyással vannak az ember hangulatára. Az előző, a park a fával és a paddal engem kicsit az őszre emlékeztetett, a kicsik képe pedig feldobott, örömöt, tavaszt sugárzott. Remélem én is megtanulok majd feltenni képeket.

mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Nov. 21. 22:16    Hozzászólás témája: Re: Szeretnétek chetet? Több linket? Mit? Hozzászólás, az előzmény idézésével

Próbálkozz! Előbb vedd kicsire a képet, bal oldalt a menüsorban meg kell jelennie, a képgalérán belül, s fent.. az én képtáram... a többi már adja magát..
Mindenki elkezdi valahogy. Ha betelik a tárhely, lehet törölni, s cserélgetni.

Bátran, rosszat nem tudsz csinálni, azt nem engedi a rendszer.., s ha nem tetszik, nem jót sikerül, törölheted, a második már egyszerű lesz. Nevető
Vissza az elejére
gorillala
Fórumfüggő
Fórumfüggő

HozzászólásElküldve: 2007. Márc. 10. 13:06    Hozzászólás témája: Re: Szeretnétek chetet? Több linket? Mit? Hozzászólás, az előzmény idézésével

Egy mindenki által olvasható,
de csak regisztráltak által írható üzenőfal
milyen ötlet?

MÁS variáció:

Hasonló szerkesztésű tulajdonságú
fórumoldalnak a legalján van
"ShoutBox"
üzik vannak rajta
új témákra figyelemfelhívás
új hozzászólások jelzése
(vagy jó reggelt kívánok Nagyon boldog )

nem ajánlottam ezt már? mindegy

Az igazi chat -csacsogó- ott sem műxik az alacsony létszám miatt

mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. Márc. 10. 22:31    Hozzászólás témája: Re: Szeretnétek chetet? Több linket? Mit? Hozzászólás, az előzmény idézésével

Papi !

Elgondolkodtató, jó ötlet, már én is rágtam magam rajta, de nem tudom még kell-e, s hogy mit mutasson, ráadásul ezt egyedül nem hiszem, hogy meg tudom csinálni. A modulokat kellene bővíteni, s ahhoz, amihez nem értek, inkább nem piszkálok bele.
Szóval , ha mások is leírnák konkrétan mi az igény, valahogyan azért megoldom.
Kérdés mi kerüljön bele? Az új hírek lázszanak az első oldalon, a régiek a jobb oldalon, archívumból bármi visszakereshető. A fórumoknál pedig piros jelzi az új hozzászólásokat, feltett anyagokat.
Üzire, a privi szetrintem megteszi, bár nem tudom, írjatok, mit és hogyan konkrétan. Érzem én is kellene valami, de kevés az idő, s át kell gondolni, pontosan mi hiányzik... Várom az öteletek, konkrét javaslatokat.
A dolognak a másik oldala, hogy olyan megoldás kellene, ami nem növeli az esti elfogalaltságomat, tehát valami olyan tartalom, mely egyszerűen működik beállítás után.

Ám van egy informatikus is a csapatban, a tartalomra is lehet javaslata, az igényeket pedig írjátok.

Üzi helyett inkább az aktuálisan feltöltött friss anyagok, letölthető anyagok, fontos témák megjelenítése lenne jó..
Bár megoldható, van egy admin módból elérhető üzenet, csak annyi a gondom vele, kellene egy kis segííség, nem győzöm állandóan a friss felhívást. S az admin feladatot nehezen vállalják, mert veszélyes játék, még én is nagyon figyelek, elrontható az egész lap... Igaz, kiszemelt "áldozatom" van már egy kis besegítésre, a távolság nagy, ám idő kérdése, megtanítom , s egy részt karban tud tartani bárki, csak máshoz ne nyúljon... Nevető

Szóval önkéntesek kellenének, ha nem teszek fel semmit, nem nyúlok a laphoz, csupán benézek, megnézem külön a postafiókot, esti 2-3 óra, s még nem csináltam semmi nagy dolgot.. No és fizetni nem tudok Nevető
Vissza az elejére
gorillala
Fórumfüggő
Fórumfüggő

HozzászólásElküldve: 2007. Márc. 12. 14:51    Hozzászólás témája: Re: Szeretnétek chetet? Több linket? Mit? Hozzászólás, az előzmény idézésével

mgiz wrote:
Papi !

Elgondolkodtató, jó ötlet, már én is rágtam magam rajta,.... Nevető

1./Az üzenőfalat "ha van" nem kell kezelni a beállított idő múlva eltünnek a beírások

2./az "ShoutBox" tulképp egy kész modul és x idővel itt is törlődnek a beírások

mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. Márc. 13. 22:42    Hozzászólás témája: Re: Szeretnétek chetet? Több linket? Mit? Hozzászólás, az előzmény idézésével

Papika!
Igazad van, ám az egy más portál, ahová elképzelésem szerint jársz. Free dolgok letölthetők ám gőzöm nincs ezzel a protállal kompatibilis-e?

Ha már ráástad magad , besegíthetsz, s ezt nem viccből írom. Mit honnan, csak ingyenes érdekel, s a kompatibilitás, nézd meg a portál nevét, ez más.
Legutóbb kétszeri kézen ment át egy feltett dolog, összehozták valahogy, mert értenek hozzá, magam nem tudtam volna, nem volt kompatibilis a rendszerrel.
Tudom bővíthetek, majd megtanulom ezt is, csak idő kellene... Vannak azért terveim ilyenek és mások is, csupán időm nincs.
Ám kitartó vagyok, amit egyszer kitalálok azt előbb - utóbb összehozom.

Tehát továbbra is várom a segítséget! No meg a véleményeket!! Eddig csupán ketten társalogtunk Nevető , igaz hasznosan!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékKérések, javaslatok, ötletek Időzóna: GMT + 1 óra
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban
Nem csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Nem tölthetsz le fájlokat ebben a fórumban

websas.hu

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy
PR Csoport: Hírek | Kameravilág - biztonság | Shaggy szőnyegek | varrogep88.hu | Honlap elemző teszt | Szobalevegő | Vajaiajtó | Webdesign nyíregyháza