Köziglap.hu  
Toggle Content .:: Kezdőlap :: Közösségi fórumok :: Regisztráció ::.
Toggle Content User Info

Üdvözlet Anonymous

(Regisztráció)

Csatlakozás:
Legutóbbi: adrkk88
Új, ma: 0
Új, tegnap: 0
Összes: 4574

Látogató online:
Tag: 1
Látogató: 13
Összes: 14
Ki hol van?:
 Tag:
 Látogató:
01: Hírek
02: Fórum
03: Hírek
04: Hírek
05: Hírek
06: Hírek
07: Hírek
08: Kezdőlap
09: Hírek
10: Hírek
11: Fórum
12: Saját beállítások
13: Hírek
Rejtett: 1
Bejelentkezett admin:

Nincs jelenleg adminisztrátor!

Toggle Content Modulok

Fórum › Bemutatkozás › Állást keres, állást kínál › ügyvédi téma
ügyvédi téma
Többen kerülnek abba a helyzetbe, hogy volt munkahely, s már nincs, a szfára is sokszor keres szakembert egy-egy helyre. A nagy lapokon szinte csak budapesti állásokat látunk. Próbájuk meg ezt is mindenkinek!
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékÁllást keres, állást kínál
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gomba1964
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2010. Aug. 30. 18:45    Hozzászólás témája: ügyvédi téma Hozzászólás, az előzmény idézésével

Feleségem 2004-ben fiának/nevelt fiamnak/ autója üzembentartójaként szrepelt.
Megbírságolta a közterület-felügyelet 940 ft-ra.
Azonnal kifizették postán,csekken,de nem 940 ft-ot,hanem 880 ft-ot,tehát 60 ft eltérés mutatkozott .
Idén a feleségem kapott egy ügyvédi papirt,amiben 38.000 ft fizetésére köteleték,majd 8 nap múlva munkahelyére beküldték a letiltást.2x16.ezret már levontak,a többit még most fogjá levonni.
Megkérdeztük a DKV-t,de ott nem tudnak arról,hogy valaki beadta volna a 60
ft miatt az ügyvédnek a behajtást.Azt mondtuk,az 5 év letelt,de az ügyvédnél 2007 szerepelt beadványnak,tehát 3 év telt el,most megint 3 év ugye mert 2010 van.Tehát a 60 ft-os hiányunkból lehet-e 6 év alatt 38.000 ft.a 880 ft-os csekket megtaláltuk.Mitévő legyek,vagy ennyi nyugodjunk bele,hogy 60 ft-ból ennyi lett?
Várom hozzáértő valaki válaszát:Tisztelettel:Gombási László,és felesége

Feleségem beteg,év elején agyvérzése volt.Újabb hitelfelvételre
kényszerültem,ami
hitelcsapdába sodort,elbírtuk volna,de a chf-nem hagyta.A
törlesztőrészletek emelkedtek,a fizetés viszont nem.Ennek
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2010. Aug. 30. 21:54    Hozzászólás témája: Re: ügyvédi téma Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én biztos nem hagynám, ha jól értem 2004-től ez évig senki nem jelzett semmit. Arra vigyázni kell ajánlott levélben írni mindent. A cégnek írnék az ügyvéd- behajtó mellett, a megbízást valaki csak átadta, ám előtte felszólítást írniuk kellett volna. Ilyen nincs... Forgó szemek
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
Deleted_User_6898
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2014. Dec. 18. 08:22    Hozzászólás témája: Re: ügyvédi téma Hozzászólás, az előzmény idézésével

Csak levélben hosszas lenne beszámolnom a teljes programról. Éppenezért pár havonta egyszer prezentácót/tájékozatást tartunk Budapesten amire téged is meghívlak, amint tudom a pontos dátumot és a helyszínt. De amennyiben arra nem tudnál eljönni vagy bármilyen kérdéseid vannak, akkor írj vagy hívj bátran. A számod megadásával én is visszahívhatlak. Rengeteg a lehetőség a programban. A segítégnyújtás és tanítás mellett ez valakinek egy kaland vagy tanulás, valakinek utazás, sokaknak életcél és boldogság, de mindenkinek kihívás. Tehát jól gondold át, hogy ez neked való e és ügyelj arra, hogy mindent megkérdezz ami fontos lehet!

Legutóbb Deleted_User_6898 szerkesztette (2015. Jan. 06. 06:54), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2014. Dec. 18. 21:41    Hozzászólás témája: Re: ügyvédi téma Hozzászólás, az előzmény idézésével

Még lehet belőle ügyvédi téma...elég furcsa szöveg, s nem szeretem a lapomon. Ki az a naiv, aki megadja majd a telefonszámát???

Megkérlek az ilyenektől kímélj meg bennünket. Alszom rá egyet, lehet kiröpítelek a lapomról..nem hinném, hogy szakmabeli vagy!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2015. Jan. 30. 20:21    Hozzászólás témája: Re: ügyvédi téma Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ideje ott fent törölnöm, ráadásul duplán regisztrált, tisztességes szándékú ember nem csinál ilyet...
Vissza az elejére
Deleted_User_7120
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2015. Ápr. 24. 07:42    Hozzászólás témája: Re: ügyvédi téma Hozzászólás, az előzmény idézésével

De amennyiben arra nem tudnál eljönni vagy bármilyen kérdéseid vannak, akkor írj vagy hívj bátran. A számod megadásával én is visszahívhatlak. Rengeteg a lehetőség a programban. A segítégnyújtás és tanítás mellett ez valakinek egy kaland vagy tanulás, valakinek utazás, sokaknak életcél és boldogság, de mindenkinek kihívás. Tehát jól gondold át, hogy ez neked való e és ügyelj arra, hogy mindent megkérdezz ami fontos lehet!??

Link törölve!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2015. Ápr. 24. 23:22    Hozzászólás témája: Re: ügyvédi téma Hozzászólás, az előzmény idézésével

shapatan!

Én kidobhatlak minden éjjel a lapomról, itt nem találsz verebeket, mindenki maga tudja mit csinál. Az IP-d adott, de nem szeretem a cirkuszt..
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékÁllást keres, állást kínál Időzóna: GMT + 1 óra
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban
Nem csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Nem tölthetsz le fájlokat ebben a fórumban

websas.hu

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy
PR Csoport: Hírek | Kameravilág - biztonság | Shaggy szőnyegek | varrogep88.hu | Honlap elemző teszt | Szobalevegő | Vajaiajtó | Webdesign nyíregyháza